image

Malinowy Dwór

Zapraszamy na niezapomniane Przyjęcie Komunijne w Malinowym Dworze. Czekają na Państwa piękne, wykwintne wnętrza, specjalnie skomponowane menu, wyjątkowe dekoracje stołów oraz profesjonalna obsługa.

Bogate menu

Malinowy Dwór to gwarancja skosztowania znakomitej kuchni, sygnowanej przez mistrzów sztuki kulinarnej. W ofercie komunijnej znajdą Państwo dopasowane menu, przepyszne desery oraz bogatą ofertę przekąsek.

Dla najmłodszych

Dzieciom zapewniamy bezpieczne miejsce do zabawy na świeżym powietrzu po uroczystym obiedzie.

image

Ważne chwile dla Twojego dziecka

Komunia i przyjęcie po niej, to wyzwanie, które staje obecnie przed każdym rodzicem. Przygotowania do tego święta rozpoczynają się nawet na kilka miesięcy przed ceremonią. Rodzice dbają bowiem o to, by wszystko wypadło idealnie, a dziecko na zawsze zapamiętało pierwszą komunię.
Uroczysty charakter przyjęcia w Malinowym Dworze podkreślimy dla Państwa świecami i kwiatami, które umilą rodzinne spotkanie.

3 nowoczesne i eleganckie sale bankietowe - na 50, 150 i 300 osób.

Chcesz zorganizować elegancki bankiet, komunię dziecka, rodzinne spotkanie lub uczcić imieniny albo rocznicę ślubu? Nie musisz tego robić w ciasnym małym mieszkaniu - zostaw to nam! My zadbamy, aby każda impreza była dobrze przygotowana, jedyne co jeszcze potrzebujesz to dobry humor i wyjątkowe towarzystwo!

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.


Galeria

plansza PFR