image

Malinowy Dwór

Organizacja ślubu i wesela to zadanie, które zawsze pochłania narzeczonym i młodej parze wiele czasu i energii. Malinowy Dwór to nowoczesne sale, w których będą Państwo czuli się komfortowo, a my zadbamy o to by przyjęcie było udane.

Doświadczenie

Często w ferworze wydarzeń umykają nam rzeczy, które wydają się z pozoru błahe, a tak naprawdę są niezwykle istotne. Aby uniknąć wpadek, a także dobrze zorganizować ślub, wesele i wiele towarzyszących im wydarzeń, już zadbaj o to by Malinowy Dwór spełnił wszystkie twoje oczekiwania.

Komfort

Parkiet do tańczenia i stoły dla gości znajdują się w tej samej przestronnej sali. Ustawienie stołów zależy od Państwa i od ilości gości. Klimatyzowana sala na pewno sprawi, iż będą Państwo czuli się komfortowo.

image

Chwile, które na długo pozostają w pamięci …

Zawarcie związku małżeńskiego to dla Młodej Pary moment magiczny i wyjątkowy. Na takie wesele mogą Państwo liczyć w Malinowym Dworze. Każda para nowożeńców traktowana jest w sposób indywidualny chcąc w pełni spełnić wszystkie oczekiwania. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, oferujemy Państwu pomoc w organizacji przyjęć weselnych na każdym etapie - od szczegółowego planowania po uważną realizację. Najwyższa jakość, profesjonalna obsługa i preferencyjne warunki to gwarancja, że ten dzień będzie niezapomnianym wspomnieniem.

Dla Gości weselnych oferujemy noclegi w atrakcyjnych cenach, a dla Państwa Młodych, w prezencie - specjalnie udekorowany pokój, który będzie przemiłym wspomnieniem nocy poślubnej.

3 nowoczesne i eleganckie sale bankietowe - na 50, 150 i 300 osób.

Chcesz zorganizować elegancki bankiet, komunię dziecka, rodzinne spotkanie lub uczcić imieniny albo rocznicę ślubu? Nie musisz tego robić w ciasnym małym mieszkaniu - zostaw to nam! My zadbamy, aby każda impreza była dobrze przygotowana, jedyne co jeszcze potrzebujesz to dobry humor i wyjątkowe towarzystwo!

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

Galeria

plansza PFR