Zorganizujemy Twoje przyjęcie

Z nami zorganizujesz wymarzone przyjęcie. Posiadamy trzy nowoczesne i klimatyzowane sale, dostosowane do potrzeb wszelkiego rodzaju wydarzeń, w których ugościmy od 50 do aż 300 osób. Na przestrzeni lat zorganizowaliśmy dziesiątki prywatnych i firmowych eventów, dlatego na każdym etapie przygotowań służymy doświadczeniem i profesjonalnym podejściem. Powiedz nam, czego oczekujesz a zrobimy wszystko, by Twoje wydarzenie było niezapomniane.

Organizujemy między innymi: komunie, wesela, studniówki, gale firmowe, imprezy integracyjne, imprezy urodzinowe i imieninowe, imprezy jubileuszowe, stypy, spotkania rodzinne, konferencje, wieczory panieńskie i kawalerskie i wiele więcej!

Wesela i przyjęcia rodzinne

Specjalne okazje wymagają wyjątkowej oprawy! Chcemy być częścią ważnego dla Ciebie dnia, dlatego z największą dbałością organizujemy wesela, komunie, jubileusze rodzinne i inne uroczystości prywatne. Dostosowujemy do Twoich preferencji wygląd i ustawienie stołów, a także całą ich aranżację od koloru obrusów do rodzaju nakrycia. Wygodne krzesła, nowocześnie urządzone sale i niebanalne oświetlenie to kolejne elementy, które pomogą stworzyć niepowtarzalny klimat wydarzenia. Przedstaw nam swoją wizję, a my sprawimy, że stanie się rzeczywistością!

Konferencje i eventy firmowe

Zapewniamy doskonałe warunki do organizacji konferencji, eventów biznesowych i integracyjnych. Nasza wykwalifikowana kadra aktywnie uczestniczy w budowaniu programu tak, aby dostosować go do możliwości i potrzeb Klienta. Sale konferencyjne w Malinowym Dworze mogą pomieścić do 300 osób w układzie teatralnym, a ich przestronność umożliwi nawet najbardziej wyszukaną konfigurację. Wszystkie sale wyposażamy w sprzęt niezbędny do prowadzenia szkoleń lub konferencji: ekrany i projektory multimedialne, nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy czy flip-charty.

Bankiety i bale

Wnętrza Malinowego Dworu są idealnie przystosowane na organizację bankietów i wszelkiego wydarzeń, wymagających eleganckiej oprawy. Posiadamy przestrzeń, w której możemy ugościć aż 300 osób w formie zasiadanej! Odpowiednio dobrane menu, oparte na świeżych, lokalnych składnikach będzie idealnym uzupełnieniem każdego bankietu.

   Sala śniadaniowa